Fotograf kontakt

fotograf kontakt

Więcej słów o mnie

Jestem fotografem mieszkającym w okolicach Warszawy. Robienie zdjęć to moja pasja, ale również zawód – jestem profesjonalistą. Wykonuję sesje prywatne, biznesowe, na zamówienie klienta bądź sesje fotograficzne w formie prezentu (dla osoby bliskiej, znajomych, rodziców, przyjaciół, dziewczyny, żony). Moje fotografie wyróżnia indywidualne podejście do klienta i nastawienie na jego oczekiwania i potrzeby. Każda sesja zdjęciowa poprzedzona jest omówieniem szczegółów, które są ważne dla obu stron. Zdjęcia wykonuję w Warszawie i okolicach, w szczególnych przypadkach również w innych miejscach na terenie całej Polski.
Zajmuję się również fotografią ślubną, wykonywaniem zdjęć reportażowych na weselach, podczas uroczystości zaślubin oraz indywidualnych sesji dla Młodych Par, które są niezwykłą pamiątką na lata. Zdjęcia są podarowane Młodej Parze w formie dopracowanego albumu bądź odbitek umieszczonych w ozdobnym pudełku. Rozumiem, jak niezwykłym przeżyciem dla każdej pary jest zawarcie związku małżeńskiego, dlatego podczas realizacji zdjęć ze ślubu każdy może liczyć na moje pełne zaangażowanie oraz zawodowe podejście.

Zapraszam także na moją stronę na facebooku gdzie można zobaczyć więcej moich aktualnych zdjęć.

Fotograf kontakt

Nazywam się Michał Woźniak i jestem zawodowym fotografem pracującym na terenie Warszawy i okolic. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zawodzie fotografa. Specjalizuję się w fotografii ślubnej oraz fotografii z Chrztu Świętego.  Kochający mąż i tata.

W celu poznania dokładnej oferty cenowej, dokonania rezerwacji terminu sesji fotograficznej, reportażu z Chrztu Świętego proszę o kontakt mailowy lub po przez poniższy formularz. Na wszelkie zapytania staram się bardzo szybko odpisywać. Zapraszam

Szybki kontakt do fotografa

telefon: 668 195 251; e-mail: kontakt@michalwozniak.eu

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Jak trafiłaś/eś na moją stronę? (wymagane)

Treść wiadomości

Po poprawnym wysłaniu formularza otrzymasz email z potwierdzeniem.
Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia sprawdź folder SPAM wiadomości.

nr konta do wpłat Bank MBANK

14 1140 2004 0000 3002 4867 5325
Michał Woźniak
Klaudyn ul. Klaudyńska 1
05-080 Izabelin